Prawo rodzinne - adwokat Zakopane

  1. Home
  2. Specjalizacje
  3. Prawo Rodzinne

Prawo rodzinne - udzielamy porad prawnych

Każdego roku kilkadziesiąt tysięcy małżeństw w Polsce decyduje się na rozwód. Dla większości par, w szczególności tych posiadających dzieci, jest to decyzja trudna, która pociąga za sobą wiele przykrych konsekwencji.

Rozwód, a także związane z nim sprawy o podział majątku, alimenty lub opiekę nad dziećmi, to duży stres, dlatego warto mieć w nim wsparcie. Warto zdecydować się na pomoc adwokata, który – oprócz profesjonalnej pomocy merytorycznej - nie tylko będzie towarzyszył nam podczas rozpraw, ale także podtrzyma na duchu w tym trudnym czasie i krok po kroku wytłumaczy, jaki jest plan działania.

Takich porad prawnych udziela Nasza Kancelaria adwokacka w Zakopanem.

+48 693 361 478

Pomoc z zakresu prawa rodzinnego

Sprawdź, jakimi sprawami zajmujemy się najczęściej:


Sprawy rozwodowe

jako doświadczeni prawnicy z Zakopanego na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany prawne w orzecznictwie rodzinnym i doskonale wiemy, jak postępować, by rozwód zakończył się tak, jak tego oczekujesz.


Jeśli czeka Cię sprawa rozwodowa i chcesz, by pomógł Ci kompetentny adwokat z Zakopanego, który zna się na rzeczy i odpowie na każde Twoje pytanie, zgłoś się do naszej Kancelarii.

Podział majątku wspólnego

sprawa rozwodowa wiąże się również z podziałem majątku dorobkowego. Jeśli chcesz mieć pewność, że w trakcie trwania postępowania nie pojawią się żadne nieprzewidziane problemy, a Ty sprawiedliwie otrzymasz swoją część, pomoc prawnika jest niezbędna.


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat podziału majątku dorobkowego małżonków? A może obawiasz się, że Twój małżonek będzie dążyć od podziału przemawiającego na Twoją niekorzyść? By zachować spokój i nie obawiać się rozprawy, wybierz adwokata z Zakopanego, który zadba o każdy szczegół.

Kancelaria adwokacka Zakopane

Sprawy o ustalenie kontaktów z dziećmi

rozwód lub rozstanie się partnerów nie będących w związku formalnym niesie konsekwencje nie tylko dorosłych. Pokrzywdzone są również dzieci, które muszą dzielić swój czas w taki sposób, by spędzić go z obojgiem rodziców. Gdy rodzice nie potrafią ustalić podziału czasowego lub jeden z rodziców ogranicza kontakty dziecka z drugim rodzicem, jedynym rozwiązaniem jest sprawa o ustalenie kontaktów z dziećmi.

Pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej

pkiedy obawy jednego z rodziców co do bezpieczeństwa spotkań dziecka z drugim rodzicem są zasadne, jeden z rodziców nie interesuje się dzieckiem, może dojść do pozbawienia lub ograniczenia władzy rodzicielskiej drugiego rodzica.

Wynik postepowania w tej sprawie ma konsekwencje zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka, które nie może dłużej utrzymywać z nim kontaktu. Nasza Kancelaria Adwokacka w Zakopanem reprezentuje rodziców, od wielu lat pomagając w sprawiedliwym zakończeniu spraw dotyczących władzy rodzicielskiej.

Adwokat Zakopane rozwód Pomagamy w trudnych sprawach

Sprawy rodzinne – prawnik Zakopane

Jeżeli przebywasz, mieszkasz w Zakopanem i potrzebujesz pomocy prawnej adwokata, skontaktuj się z nami. Od wielu lat, nieprzerwanie pomagamy naszym Klientom w sprawach dotyczących rozwodów, alimentów, ustanowienia opieki oraz władzy rodzicielskiej. Nasza Kancelaria Adwokacka w Zakopanem czeka na Twoją wiadomość.


Pamiętaj, że działamy zawsze w oparciu o dobro Klienta i zachowanie wszelkiej tajemnicy adwokackiej.

Skontaktuj się z nami!