Prawo Gospodarcze

 1. Home
 2. Specjalizacje
 3. Prawo Gospodarcze

Obsługa prawna Firm

Nasza kancelaria adwokacka świadczy usługi obejmujące kompleksową obsługę prawną dla firm. Współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą, jak również przedstawicielami spółek prawa handlowego.

Nasza oferta to przede wszystkim pełne wsparcie merytoryczne oraz porady prawne dla firm, spółek i przedsiębiorców. Jeżeli poszukujesz solidnego partnera, który zawsze zapewni Ci fachową pomoc, zapoznaj się z zakresem działań oferowanych przez kancelarię. Dla nas każda sprawa gospodarcza ma rozwiązanie!

+48 693 361 478

Obsługa prawna przedsiębiorstw – zakres usług


Prawnicy z naszej zakopiańskiej kancelarii mają duże doświadczenie w prowadzeniu spraw gospodarczych Klientów działających w różnych branżach oraz sektorach. Współpracujemy z firmami usługowymi, produkcyjnymi oraz sprzedażowymi. Nasze działania obejmują przede wszystkim:

 • pomoc w założeniu jednoosobowej działalności gospodarczej,
 • asystę w przekształceniu jednoosobowej działalności w spółkę,
 • założenie, likwidację, przekształcenie spółki,
 • przygotowanie i opiniowanie umów,
 • przygotowywanie uchwał organów spółek,
 • reprezentację przed sądami i organami administracyjnymi.

Dodatkowo pomożemy Ci w toku postępowania sądowego w każdej sprawie gospodarczej. Możemy reprezentować Cię zarówno przed sądami, jak i innymi organami.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz zasięgnąć porady prawnej w zakresie prawa gospodarczego, napisz lub zadzwoń do nas!

Prawo gospodarcze

Dlaczego warto zdecydować się na obsługę prawną dla firm?

Jesteś przedsiębiorcą i nigdy wcześniej nie korzystałeś z pomocy prawnika? Masz wątpliwości dotyczące funkcjonowania swojej firmy? Doskonale trafiłeś! Nasza kancelaria pomoże Ci w dostosowaniu działalności do obowiązujących przepisów prawa.

Specjalnie z myślą o przedsiębiorcach wprowadziliśmy możliwość przeprowadzenia specjalnego audytu prawnego dla firm, który obejmuje analizę działalności oraz propozycje zmian do wdrożenia.

Obsługa prawna przedsiębiorstw – dostępne formy współpracy

Jesteśmy otwarte na współpracę z mikro, małymi, średnimi oraz dużymi przedsiębiorstwami. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając obsługę prawną firmy dostosowaną do potrzeb konkretnego biznesu.

Współpraca z nami może mieć formę:

 • jednorazowej konsultacji prawnej – możesz skorzystać z niej zawsze wtedy, gdy masz jakąkolwiek wątpliwość lub potrzebujesz szybkiej pomocy prawnika,
 • stałej obsługi prawnej dla firm – ta opcja skierowana jest do przedsiębiorców, którzy potrzebują regularnych konsultacji z prawnikiem. Dzięki stałemu wsparciu, możesz zawsze liczyć na naszą pomoc.

Sprawy gospodarcze – nieuczciwa konkurencja i ujawnienie poufności

W dobie Internetu i rozwiniętej komunikacji nieuczciwa konkurencja staje się niemal powszechna. Na szczęście istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz uchronić się przez nieuczciwymi kontrahentami. Kluczowe jest odpowiednie zabezpieczenie informacji firmowych, takich jak listy klientów, cenniki, rabaty poprzez profesjonalne umowy NDA oraz zapisy o zakazie działalności konkurencyjnej.

Wszystkie niezbędne dokumenty przygotujemy dla Ciebie w naszej kancelarii, dzięki czemu będziesz odpowiednio zabezpieczony przed ujawnieniem informacji poufnych.

Obsługa prawna nowoczesnych firm

Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb nowoczesnych firm i startupów prowadzących działalność również w internecie, np. firm e-commerce oraz przedsiębiorstw z branży IT. Zapewniamy wsparcie dla sklepów online oraz doradztwo w zakresie marketingu internetowego.

Opiniujemy umowy z dostawcami usług internetowych, w tym pozycjonowania, a także pomagamy w opracowaniu regulaminów serwisu oraz polityki prywatności.

Prawo gospodarcze Pomagamy w trudnych sprawach

Obsługa prawna firm w Zakopanem – w czym możemy Ci pomóc?

Oferowana przez nas obsługa prawna przedsiębiorstw skierowana jest przede wszystkim do firm działających w okolicach Zakopanego oraz województwa małopolskiego. Nasze biuro znajduje się w samym sercu miasta tuż obok Krupówek.

Zapewniamy kompleksową obsługę dla spółek prawa handlowego. Prowadzimy również specjalne porady dla startupów oraz właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczona przez nas obsługa prawna dla firm obejmuje prawo umów i kontraktów. Pomagamy w redakcji ważnych dokumentów oraz wspieramy naszych Klientów w negocjacjach z kontrahentami.


Pamiętaj, że działamy zawsze w oparciu o dobro Klienta i zachowanie wszelkiej tajemnicy adwokackiej.

Skontaktuj się z nami!