• Adwokat Zakopane - Anna Skrzekut

  Anna Skrzekut

  Adwokat

  Adwokat Anna Skrzekut ukończyła studia wyższe na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracę magisterską obroniła w 2002 roku w Katedrze Prawa Cywilnego. Następnie w 2003 roku rozpoczęła aplikację adwokacką w Krakowskiej Izbie Adwokackiej i zdała egzamin adwokacki w 2007 roku.

  Od 2007 roku prowadzi stałą praktykę adwokacką na terenie Zakopanego. Specjalizuje się w prawie cywilnym, administracyjnym, w tym budowlanym oraz prawie handlowym i gospodarczym.

  Adwokat Anna Skrzekut jest członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej od 2003 roku.


  Skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

    +48 693 361 478
 • Adwokat Zakopane - Joanna Kowalczyk Sztuka

  Joanna Kowalczyk-Sztuka

  Adwokat

  Adwokat Joanna Kowalczyk-Sztuka - absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracę magisterską obroniła w Katedrze Prawa Gospodarczego Prywatnego.

  Doświadczenie zdobywała w kancelariach w Krakowie i Zakopanem. Specjalizuje się w prawie cywilnym w zakresie dotyczącym nieruchomości oraz w prawie karnym.

  Odbyła aplikację adwokacką w Krakowskiej Izbie Adwokackiej, której jest członkiem od 2016 r.


  Skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

   +48 506 925 723

Skorzystaj z pomocy adwokata w Zakopanem

Jeżeli przebywasz w rejonie małopolski i poszukujesz prawnika, który sumiennie podejdzie do Twoich problemów i doradzi w kwestiach prawnych, skorzystaj z usług sprawdzonego adwokata w Zakopanem. Nasza kancelaria adwokacka udzieli Ci niezbędnych porad we wszystkich gałęziach prawa. Każdego klienta traktujemy priorytetowo i dbamy o to, by był w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług prawnych.

Jako doświadczeni adwokaci z Zakopanego, którzy od wielu lat pomagają w rozwiązywaniu spornych kwestii, nieustannie udzielamy pomocy prawnej w Zakopanem. Korzystając z naszej oferty, możesz być pewny wysokiego poziomu usług świadczonych przez naszych prawników z Zakopanego.