Prawo Budowlane

  1. Home
  2. Specjalizacje
  3. Prawo administracyjne
  4. Prawo Budowlane

Prowadzenie spraw z zakresu prawa budowlanego

Prawo budowlane dotyczy spraw, związanych z zagospodarowaniem terenów. Jest to nie tylko planowanie inwestycji budowlanych, ale także wszelkie wnioski i odwołania dotyczące przeznaczenia budynków, wprowadzania zmian konstrukcyjnych, czy też uzyskiwania pozwoleń.

Krótko mówiąc są to sprawy dotyczące nieruchomości – ich budowy, przeznaczenia, użytkowania. Prowadzimy takie sprawy na terenie Zakopanego jak i okolic - Nowy Targ, Szaflary.

+48 693 361 478

Prawnik prawo budowlane Zakopane

Pomoc w zakresie prawa budowlanego bywa często kluczowa w pomyślnym rozwiązaniu spraw nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale i prywatnych obywateli – sprawy te często bywają skomplikowane i wymagają specjalistycznej wiedzy z zakresu tej dziedziny prawa.

Mamy duże doświadczenie i wiedzę, wykorzystamy je aby pomóc Ci w skutecznym i możliwie najszybszym rozwiązaniu spraw, w taki sposób aby było to dla Ciebie najkorzystniejsze.

Niejednokrotnie pomagaliśmy osobom prywatnym w negocjacjach z organami administracji państwowej – sprawy te bardzo często dotyczą:

  • nakaz rozbiórki,
  • pozwolenie na budowę,
  • braku uzyskania pozwoleń na budowę,
  • inne decyzje utrudniających budowę czy zmiany budowlane.

Pomagamy przedsiębiorcom, inwestorom i wykonawcom – pomoc naszej kancelarii adwokackiej bardzo często jest konieczna w celu uzyskania najkorzystniejszych warunków oraz przyspieszenia całego procesu zdobywania odpowiednich pozwoleń.

Skontaktuj się z nami!
Prawo Budowlane Zakopane

Jeśli masz inny problem na gruncie prawa budowlanego, zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy w każdej sprawie!
Na wiadomości mailowe odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24h.