Prawo cywilne Zakopane

 1. Home
 2. Specjalizacje
 3. Prawo Cywilne

Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w prawie cywilnym

Nasza Kancelaria zajmuje się udzielaniem porad prawnych w Zakopanem, które dotyczącą m.in. prawa cywilnego. Nasz doświadczony zespół adwokatów z Zakopanego pomoże Ci zarówno w przygotowaniu niezbędnych pism i umów, jak również będzie reprezentować Cię w sprawach cywilnych przed sądami.

+48 693 361 478

Doradztwo prawne Zakopane – sprawy cywilne

Nasza działalność obejmuje szeroko rozumiane porady prawne w Zakopanem, skierowane do wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy w zakresie prawa cywilnego. Z przyjemnością doradzimy Ci i pomożemy na wszystkich etapach postępowania sądowego oraz pozasądowego, a także sporządzimy wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak pozwy, wnioski, pisma procesowa oraz apelacje.


Decydując się na współpracę z naszą kancelarią adwokacką otrzymasz profesjonalne porady prawne w Zakopanem w pełni odpowiadające Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania. Na każdym etapie współpracy możesz na bieżąco kontrolować nasze działania. Bez względu na to, czego dotyczy sprawa, zawsze prowadzimy ją profesjonalnie oraz z zachowaniem zasad najwyższej staranności, tak, by osiągnąć wspólnie wytyczone cele.

Działamy w Twoim interesie

Profesjonalna pomoc prawna

Twoje zadowolenie to dla nas priorytet, dlatego zrobimy wszystko, byś był zadowolony z naszych usług. Jeśli poszukujesz prawnika z Zakopanego, który wyjaśni Ci skomplikowane zagadnienia prawne lub zredaguje potrzebne pisma, nie mogłeś lepiej trafić. Nasz obszar działania jest szeroki i obejmuje sprawy dotyczące m.in.:

 • Odzyskania pieniędzy od dłużnika

  Jeśli oczekujesz spłaty zobowiązań przez dłużnika i poszukujesz adwokata z Zakopanego, który pomoże Ci odzyskać długi w szybkim czasie, nasza Kancelaria Adwokacka podejmie wszelkie kroki prawne, by pomóc Ci w ich odzyskaniu.

 • Zasiedzenie

  Jeśli od lat użytkujesz nieruchomości niestanowiące Twojej własności i pragniesz uregulować ten stan prawny , zdecyduj się na profesjonalną pomoc prawną w Zakopanem. Pomożemy Ci w odzyskaniu nieruchomości.

 • Służebności gruntowe

  Twoja nieruchomość nie posiada dostępu do drogi publicznej ? Udzielimy Ci wsparcia w opracowaniu umowy służebnościPomożemy Ci ustanowić służebność drogi koniecznej w Zakopanem.

Skontaktuj się z nami!

Pomoc prawna także w sprawach majątkowych

Prowadzimy również sprawy związane z Twoim majątkiem. Są to często sprawy dotyczące podziału majątku wspólnego małżonków ale i również doradzamy w kwestii zawarcia intercyzy.


Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, spółkę lub po prostu chcesz wiedzieć jak zabezpieczyć swoje środki finansowe na wypadek np. śmierci - skontaktuj się z nami. Udzielamy porad prawnych także z zakresu sukcesji firm jednosobowych.

Szukasz adwokata od rozwodów?

Sytuacje w których dochodzi do rozwodu nie należy do najprzyjemniejszych momentów. Dlatego jako Adwokaci z doświadczeniem pomagamy kompleksowo. Prowadzimy sprawę rozwodową od samego początku - do jej zakończenia. Kładziemy szczególny nacisk na dobro dzieci w trakcie i po rozwodzie - oraz szybkość zakończenia sprawy.

Najczęściej w sprawach tego rodzaju mamy doczynienia z:

 • podziałem majątku
 • orzeczenie o winie
 • opieka nad dziećmi
 • alimentami
 • uregulowaniem kontaktów z dziećmi


Zniesienie współwłasności

Dążysz do zniesienia współwłasności w Zakopanem? Zasięgnij naszych porad prawnych i dowiedz się, jak najlepiej podejść do tego tematu. Skorzystaj z pomocy doświadczonych prawników, którzy pomogą Ci w podziale współwłasności.


Dochodzenie wypłaty odszkodowania

Zostałeś poszkodowany i nie otrzymałeś wypłaty odszkodowania z tego tytułu? Firma ubezpieczeniowa odmówiła Ci wypłaty świadczenia? Zasięgnij oferowanych przez nas porad prawnych w Zakopanem, by dowiedzieć się, jakie prawa Ci przysługują i co zrobić, by otrzymać należne Ci pieniądze.


Adwokat Zakopane

Indywidualne podejście do każdej sprawy cywilnej

Każda sprawa jest jedyna w swoim rodzaju i wymaga innych środków do realizacji wyznaczonych celów. Nasza Kancelaria Adwokacka z Zakopanego czeka na Twoje zapytania i sugestie.

Plan działania ustalamy w sposób indywidualny i zawsze konsultujemy go z Klientem na każdym kroku. Informujemy o wszystkich potencjalnych zmianach w postępowaniu, a także uzgadniamy wspólną strategię oraz wszelkie kroki, niezbędne do osiągnięcia zamierzonych celów.
Jeśli masz inny problem na gruncie prawa cywilnego, zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy w każdej sprawie!
Na wiadomości mailowe odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24h.