Prawo Karne

  1. Home
  2. Specjalizacje
  3. Prawo Karne

Porady prawne z zakresu Prawa Karnego

Nasza Kancelaria zajmuje się udzielaniem porad prawnych w Zakopanem, pomagamy na każdym etapie - gromadzenia dokumentów, sporządzania pism jak i występowanie przed sądem.

+48 693 361 478

Jaką pomoc prawną udzielamy


Nasza działalność obejmuje przede wszystkim:
  • Reprezentację Klientów w toku postępowania przygotowawczego – będziemy reprezentować się przed takimi organami jak Prokuratura, Policja, ABW, Urząd Skarbowy, Urząd Celny czy służby specjalne.
  • Reprezentację Klientów w sprawach karnych przed sądem – możesz liczyć na wsparcie naszych prawników na każdym etapie postępowania.
  • Obronę przed sądem – zapewnimy Ci profesjonalną obronę przed sądem i zrobimy wszystko, by wydany w sprawie karnej wyrok odpowiadał Twoim oczekiwaniom.
Pomoc prawna

Prawnicy z doświadczeniem

Kancelaria adwokacka Skrzekut i Kowalczyk-Sztuka prowadzi również działania w sprawach wykonawczych, dotyczących najczęściej:

  • odroczenia wykonania kary pozbawienia wolności – jeśli natychmiastowe wykonanie kary nie jest możliwe bez szkody dla Ciebie lub Twojej rodziny, pomożemy Ci w uzyskaniu odroczenia wykonania wyroku nawet o rok,
  • zezwolenia na odbycie kary w systemie dozoru elektronicznego – jeśli w Twoim przypadku odbywanie kary w domu jest możliwe, pomożemy Ci w uzyskaniu systemu dozoru elektronicznego,
  • warunkowego przedterminowego zwolnienia – jeśli odbyłeś co najmniej połowę kary, wspomożemy Cię w osiągnieciu przedterminowego opuszczenia więzienia,
  • wydania wyroku łącznego - jeśli kwalifikujesz się od uzyskania wyroku łącznego, jako Twój adwokat będziemy upoważnieni do złożenia wniosku o jego wydanie.

Prawo karne jest bardzo złożone, dlatego jego zakres jest bardzo szeroki. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestiach, które nie zostały przez nas wymienione, skonsultuj z nami swój problem. Oprócz obsługi klientów prywatnych, pomagamy również firmom. Współpracujemy z mniejszymi przedsiębiorstwami oraz z wielkimi korporacjami. Działamy na zasadzie pomocy doraźnej oraz stałej obsługi prawnej.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś osobą pokrzywdzoną?

Umów się na spotkanie w naszej Kancelarii!

Jeśli jesteś ofiarą przestępstwa i poszukujesz doświadczonego prawnika, który będzie bronić Twoich interesów? Umów się na poradę prawną w naszej zakopiańskiej kancelarii zlokalizowanej w samym sercu miasta, tuż obok Krupówek.

Oferujemy profesjonalne porady prawne oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie postępowania. Każdego roku prowadzimy znaczną ilość spraw, z których bardzo dużą część stanowią właśnie sprawy karne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak pracować z ofiarami przestępstw. Oprócz fachowej obsługi prawnej, oferujemy porady oraz kompleksowe wsparcie, które jest potrzebne każdej osobie będącej uczestnikiem sprawy karnej.

Oskarżono Cię o popełnienie przestępstwa?


Zostały Ci postawione zarzuty popełnienia przestępstwa w sprawie karnej? A może otrzymałeś wezwanie na policję? Jeśli popełniłeś przestępstwo lub jesteś o to podejrzany, będziesz potrzebować pomocy doświadczonego adwokata, który zawsze będzie z Tobą w najtrudniejszych momentach.

Na pomoc naszej Kancelarii adwokackiej możesz liczyć na każdym etapie śledztwa oraz sprawy sądowej. Pomożemy Ci w przygotowaniu do przesłuchań oraz samej rozprawy, a także wspólnie ustalimy najkorzystniejszą linię obrony. Będziemy reprezentować Cię zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować.


Porady prawne dla klientów biznesowych


Oprócz obsługi Klientów indywidualnych – oskarżonych, skazanych oraz pokrzywdzonych – zapewniamy kompleksowe doradztwo dla firm. Nasza oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorstw, które działają z rejonie Zakopanego i toczy się wobec nich postępowanie karne na gruncie prawa gospodarczego lub podatkowo-skarbowego.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Podczas wstępnej rozmowy ustalimy termin spotkania w naszym biurze w centrum Zakopanego. Wskażemy również, jakie dokumenty i informacje przygotować.


Sprawy na gruncie prawa karnego a tajemnica adwokacka


Pamiętaj, że zawsze działamy właśnie dla Ciebie. W naszym interesie leży, by sąd wydał wyrok, który będzie dla Ciebie korzystny. Gwarantujemy profesjonalne i rzetelne podejście do każdej sprawy, a także dyskrecję. Z nami nie musisz martwić się o to, że ktoś pozna szczegóły Twoich spraw karnych. Dochowanie tajemnicy adwokackiej to nasz priorytet.

Dzięki najwyższym względom bezpieczeństwa, do których się stosujemy, Twoje dokumenty oraz wszelkie informacje, które nam powierzysz będą w pełni bezpieczne.


Prawo Karne Zakopane

Jeśli masz inny problem na gruncie prawa karnego, zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy w każdej sprawie!
Na wiadomości mailowe odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24h.