Pomoc Prawna Zakopane

  1. Home
  2. Specjalizacje
  3. Pomoc Prawna Zakopane

Pomoc prawna w Zakopanem

Kancelaria adwokacka Skrzekut Kowalczyk-Sztuka to miejsce, w którym zawsze otrzymasz niezbędną pomoc prawną. Nasza siedziba jest zlokalizowana w samym centrum Zakopanego, dzięki czemu dotrzesz do nas bez żadnych problemów.

Specjalizujemy się w udzielaniu porad prawnych przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym. Jeżeli mieszkasz w Zakopanem lub jesteś tu w celach turystycznych bądź biznesowych i potrzebujesz szybkiej oraz rzeczowej pomocy prawnej, skontaktuj się z nami!

+48 693 361 478 Pomoc prawna

Oferta naszej kancelarii adwokackiej

Jesteśmy prawniczkami specjalizującymi się w odmiennych dziedzinach prawa, dzięki czemu nasza kancelaria jest w stanie zapewnić Ci wszechstronne wsparcie w każdej sytuacji! Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie:

  • prawa cywilnego,
  • prawa rodzinnego,
  • prawa karnego,
  • prawa administracyjnego,
  • prawa budowlanego,
  • prawa gospodarczego.

To, co nas wyróżnia to szerokie doświadczenie oraz chęć niesienia pomocy. Doradzimy Ci w każdej sytuacji i zrobimy wszystko, byś otrzymał porady, jakich oczekujesz.

Jeżeli zachodzi taka potrzeba możemy również reprezentować Cię przed sądem oraz przed innymi organami, zapewniając Ci kompleksowe wsparcie nawet w najtrudniejszych sprawach!

Skontaktuj się z nami!

Znamy lokalne problemy


Naszym priorytetem jest zapewnienie pomocy prawnej w pełni dopasowanych do potrzeb klienta oraz jego oczekiwań. Każdą sprawą traktujemy priorytetowo i przykładamy do niej taką samą wagę.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne podczas współpracy z prawnikiem jest odpowiednie podejście. Właśnie dlatego naszym klientom proponujemy nie tylko porady prawne, ale również niezbędne wsparcie merytoryczne oraz psychiczne.

Z nami zawsze wiesz, na jakim etapie jest Twoja sprawa i możesz zadać nam każde pytanie dotyczącej jej przebiegu. Wybór naszej zakopiańskiej kancelarii adwokackiej to gwarancja profesjonalizmu, zaangażowania oraz dyskrecji.

Pomoc Prawna Zakopane

Jeśli masz inny problem na gruncie prawa administracyjnego, zadzwoń lub napisz do nas. Pomożemy w każdej sprawie! Na wiadomości mailowe odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24h.