Obsługa Prawna Spółek

  1. Home
  2. Obsługa Prawna Spółek

Obsługa prawna spółek

Nasza kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek. Współpracujemy zarówno ze spółkami osobowymi – jawnymi, partnerskimi, komandytowymi oraz komandytowo-akcyjnymi, jak również ze spółkami kapitałowymi – z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjnymi. Dodatkowo pomagamy przedsiębiorcom będącym wspólnikami spółki cywilnej.

+48 693 361 478

Pomoc prawna dla spółek z Zakopanem – zakres usług


Oferta kancelarii w zakresie obsługi prawnej spółek obejmuje wszystkie popularne czynności, przy których pomoc prawnika jest rekomendowana, a czasem nawet niezbędna. Do usług, które możemy zaproponować spółkom, należy:

  • pomoc w założeniu, likwidacji bądź przekształceniu spółki,
  • przygotowanie umów, statutów oraz innych dokumentów niezbędnych dla funkcjonowania spółki,
  • redagowanie projektów uchwał oraz sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • asysta podczas zgromadzenia wspólników,
  • przeprowadzanie audytów,
  • opiniowanie i redagowanie umów handlowych oraz uczestnictwo w spotkaniach z kontrahentami,
  • pomoc w windykacji należności,
  • reprezentowanie spółki przed sądem oraz organami administracyjnymi.

Jeżeli chcesz skorzystać z usług naszej kancelarii, po porostu zadzwoń lub napisz do nas maila. Odpowiemy na każdą wiadomość!

obsługa prawna spółek

Obsługiwane sektory – prawnik dla Twojej spółki

Firmy, z którymi współpracujemy, są aktywne w różnych sektorach rynku. Bez względu na to, w jakiej branży się specjalizujesz, u nas zawsze otrzymasz fachowe porady oraz niezbędne wsparcie merytoryczne. Pomagamy zarówno firmom działającym w sposób tradycyjny, np. firmom produkcyjnym oraz handlowym, jak również nowoczesnym przedsiębiorcom z branży IT lub e-commerce.

Nie boimy się współpracy z dużymi firmami, które działają na rynku międzynarodowym. Wspieramy przedsiębiorców w zabezpieczeniu płatności z umów, a także sporządzamy i negocjujemy umowy dystrybucji, outsourcingu, najmu, dzierżawy, licencyjne i inne, również, jeżeli dotyczą współpracy z kontrahentami z innych krajów. Rekomendujemy najlepsze strategie w kwestii działalności międzynarodowej. Pomagamy w dostosowaniu zasad panujących w firmie do różnych rynków.

obsługa prawna spółek Pomagamy w trudnych sprawach

Doradztwo prawne dla spółek

Nasza kancelaria prawna z Zakopanego współpracuje z licznymi przedsiębiorstwami działającymi w regionie. Specjalistyczna wiedza, chęć niesienia pomocy oraz elastyczność sprawiają, że naszą ofertę jesteśmy w stanie dostosować indywidualnie do każdego Klienta. W zależności od potrzeb spółki możemy zapewnić konsultacje prawne, jak również wesprzeć skomplikowane procesy związane z funkcjonowaniem firmy, np. fuzję oraz przejęcie. Regularnie przeprowadzamy audyty prawne przedsiębiorstw, a także redagujemy umowy i kontrakty dla naszych partnerów. W razie potrzeby możemy również zająć się windykacją należności.


Pamiętaj, że działamy zawsze w oparciu o dobro Klienta i zachowanie wszelkiej tajemnicy adwokackiej.

Skontaktuj się z nami!